GİZLİLİK VE KULLANIM KOŞULLARI

http://www.uteak.org/ web sitesi, Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurulu’nun (UTEAK) resmi web sitesidir.

http://www.uteak.org/  web sitesine verdiğiniz kişisel bilgilerinizin eksiksiz, tam ve hiçbir belirsizliğe ya da karışıklığa yol açmayacak olduğunu kabul etmiş sayılırsınız. Bu bilgilerin usulsüzlüğünden, güncel olmamasından veya yanlış olmasından kaynaklanan herhangi bir durumda www.tihud.org.tr web sitesi, hukuki ve/veya etik hiçbir sorumluluğu üstlenmeyecektir. Ayrıca bu bilgilerin kullanımının, işbu gizlilik bildirimi kapsamı içerisinde olacağını da onaylamış olursunuz.

http://www.uteak.org/ web sitesinin barındırıldığı web sunucuları, her site ziyaretçisi için, ziyaretçinin IP adresi veya etki alanı adı gibi normal şartlarda kişisel veri sayılmayan verileri otomatik olarak tanır ve saklar. Bu veriler sadece istatistiki bilgiler olmaları açısından siteyi ziyaret edenlerin toplam sayısını, sitenin her bir sayfasını ziyaret edenlerin sayısını görmek ve kişisel veya toplu istatistiki kullanım bilgisi hazırlamak amacıyla kullanılır.

Meydana gelebilecek herhangi bir olumsuz olaydan bu web sitesi, bu web sitesini yapan firma ve ona bağlı firmalar, bu şirketlerin çalışanları ve üçüncü parti iş ortakları hiçbir koşul altında sorumlu tutulamaz. Ayrıca site kullanımından dolayı olumsuz sonuçlarla karşılaşmış olanlar, site yapımında çalışanlar ve şirketleri aleyhinde ve/veya UTEAK aleyhinde maddi ve/veya manevi tazminat talebinde bulunamazlar.

Web Sitesinde yayınlanan bilgiler ticari amaç gütmeksizin ve kaynak gösterme kurallarına uygun kullanmak üzere kopya etmenize izin verir. Ancak, aldığınız bu kopyaların hepsi bu Web Sitesinde yer alan ve o malzemenin içerdiği tüm telif hakkı ve diğer mülki uyarı ve sorumluluktan feragat haklarını aynen taşıyacaktır.

Web sitesine interaktif katkıda bulunanların, mesaj yoluyla bilgi ve düşüncelerini paylaşanların,soru soranların ve iletişim kuranların görüş ve düşünceleri site hazırlayıcılarını, şirketlerini ve UTEAK’ı hukuki ve/veya cezai sorumluluk altında bırakmaz. Bu görüş ve düşüncelerin sorumluluğu tamamen aktaranlara aittir.

http://www.uteak.org/ üzerinden link verilen üçüncü taraf web sitelerinin içeriği http://www.uteak.org/’dan habersiz olarak değiştirilebilir. Bundan dolayı, herhangi bir üçüncü taraf Web Sitesinde yer alan bilgi veya fikir konusunda sorumluluk kabul edilmemektedir.

Bu gizlilik bildirimi şartlarını kabul etmemeniz halinde lütfen siteye herhangi bir kişisel bilgi girişi yapmayınız ve/veya üye olmayınız.

Bu Gizlilik Bildirimi’nde yapılacak olan tüm değişiklikler, bu sayfadan yayınlanacaktır.