Ulusal Tıp Akreditasyon Kurulu (UTEAK)


Adı Soyadı

Kurum

Göreve Başlama

Görev Bitimi

Y.Sancar Barış (Başkan)

Ondokuz Mayıs

01.01.2011

01.01.2019

*Gülşen Kandiloğlu

 (Önceki başkan)

Ege (emk.)

01.01.2010

01.01.2019

*Berna Musal (Başkan Yrd.)

Dokuz Eylül

07.10.2010

01.01.2019

 Hande Sözübatmaz

Uludağ (öğrenci temsilcisi)

 01.01.2016

01.01.2019

**Gülriz Erişgen

TTB-Tıp Fakülteleri

07.05.2011

07.05.2020

**Kemal Bakır

TTB-Tıp Fakülteleri

07.05.2011

07.05.2020

**Verda Ersoy

Toplum Temsilcisi

20.02.2011

20.02.2020

*Melih Elçin

Hacettepe

01.01.2013

01.01.2019

A.Hilal Batı

Ege

01.01.2016

01.01.2019

Aylin Sena Beliner

TTB-Pratisyen Hekim

01.01.2016

01.01.2019

H.İbrahim Durak

TEPDAD-YK/ Ege

04.06.2016

04.06.2019 

Merve Deniz Karakoç

Dicle (Öğrenci temsilcisi)

14.11.2014

14.11.2017

Muzaffer Eskiocak

Trakya

06.10.2017

06.10.2020

Özlem Coşkun

Gazi

20.02.2017

20.02.2020

Rengin Erdal

TTB-Uzman Hekim

01.01.2016

01.01.2019

Ü.Kemal Şentürk

Akdeniz

01.01.2016

01.01.2019

görevlendirme yapılmadı

Sağlık Bakanlığı Temsilcisi

 

 

*ikinci dönem

BAĞLANTILAR

Bu bölümde tıp eğitimi ile ilgili ulusal ve uluslar arası bağlantılar yer almaktadır.

» Tüm bağlantılar için tıklayın

İLETİŞİM

İletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

» İletişim formu için tıklayın